Calendari de partits

Filtres:
Data des de:
Data fins a:




Fecha Hora Equipo local Resultado local Equipo Visitante Resultado Visitante Fecha/Hora Local/Visitante
2023-02-01 20:00 PAS ALCOI 6 VS 1 CP VOLTREGA STERN MOTOR 2023-02-01
20:00
PAS ALCOI
6 VS 1
CP VOLTREGA STERN MOTOR
2023-02-01 20:45 TAU CASTELLÓ 96 VS 90 ACUNSA GIPUZKOA 2023-02-01
20:45
TAU CASTELLÓ
96 VS 90
ACUNSA GIPUZKOA
2023-02-04 15:30 CV MEDITERRÁNEO CASTELLÓN 3 VS 0 C.V. VALENCIA 2023-02-04
15:30
CV MEDITERRÁNEO CASTELLÓN
3 VS 0
C.V. VALENCIA
2023-02-04 16:00 CP VILA-REAL 0 VS 5 TRES CANTOS PC 2023-02-04
16:00
CP VILA-REAL
0 VS 5
TRES CANTOS PC
2023-02-04 16:00 FAMILYCASH XÁTIVA VB 0 VS 3 MAIRENA VÓLEY CLUB 2023-02-04
16:00
FAMILYCASH XÁTIVA VB
0 VS 3
MAIRENA VÓLEY CLUB
2023-02-04 16:00 ZULUX – CLUB WATERPOLO ELX - VS - C.N. CUATRO CAMINOS 2023-02-04
16:00
ZULUX – CLUB WATERPOLO ELX
- VS -
C.N. CUATRO CAMINOS
2023-02-04 17:00 CDW TURIA 14 VS 12 COLEGIO BRAINS 2023-02-04
17:00
CDW TURIA
14 VS 12
COLEGIO BRAINS
2023-02-04 17:00 APTUR CV BENIDORM 3 VS 2 C.V. VALENCIA 2023-02-04
17:00
APTUR CV BENIDORM
3 VS 2
C.V. VALENCIA
2023-02-04 17:00 UBE L’ILLA GRAU 3 VS 0 C.V. SAYRE 2023-02-04
17:00
UBE L’ILLA GRAU
3 VS 0
C.V. SAYRE
2023-02-04 17:30 MELILLA SPORT CAPITAL LA SALLE - VS - NB PATERNA 2023-02-04
17:30
MELILLA SPORT CAPITAL LA SALLE
- VS -
NB PATERNA
2023-02-04 18:00 CP PATIN RASPEIG - VS - CP ALCOBENDAS 2023-02-04
18:00
CP PATIN RASPEIG
- VS -
CP ALCOBENDAS
2023-02-04 18:00 FENIE ENERGÍA MCA CV PALMA 1 VS 3 LELEMAN CONQUERIDOR VALENCIA 2023-02-04
18:00
FENIE ENERGÍA MCA CV PALMA
1 VS 3
LELEMAN CONQUERIDOR VALENCIA
2023-02-04 18:15 FAMILYCASH XÁTIVA VB 2 VS 3 C.V. ROQUETES 2023-02-04
18:15
FAMILYCASH XÁTIVA VB
2 VS 3
C.V. ROQUETES
2023-02-04 18:30 TROPS MÁLAGA - VS - FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO 2023-02-04
18:30
TROPS MÁLAGA
- VS -
FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO
2023-02-04 19:00 HC PLAYAS OROPESA - VS - TRES CANTOS PC 2023-02-04
19:00
HC PLAYAS OROPESA
- VS -
TRES CANTOS PC
2023-02-04 19:30 SERNOVA RENOVABLES REAL CANOE - VS - PICKEN CLARET 2023-02-04
19:30
SERNOVA RENOVABLES REAL CANOE
- VS -
PICKEN CLARET
2023-02-04 20:00 GARATGE PLANA GIRONA CH - VS - PAS ALCOI 2023-02-04
20:00
GARATGE PLANA GIRONA CH
- VS -
PAS ALCOI
2023-02-04 20:30 GRAU CASTELLÓ 0 VS 3 DSV SANT CUGAT 2023-02-04
20:30
GRAU CASTELLÓ
0 VS 3
DSV SANT CUGAT
2023-02-05 10:30 CPH SKULLS ALMÀSSERA - VS - HOCKEY CLUB CASTELLON 2023-02-05
10:30
CPH SKULLS ALMÀSSERA
- VS -
HOCKEY CLUB CASTELLON
2023-02-05 12:00 CR LA VILA - VS - ORDIZIA RE 2023-02-05
12:00
CR LA VILA
- VS -
ORDIZIA RE
2023-02-05 12:00 CP LES ABELLES - VS - GRUPO INTXAUSTI GERNIKA R.T. 2023-02-05
12:00
CP LES ABELLES
- VS -
GRUPO INTXAUSTI GERNIKA R.T.
2023-02-05 12:00 CABLEWORLD VOLEI VILLENA PETRER - VS - EXTREMADURA CÁCERES PH 2023-02-05
12:00
CABLEWORLD VOLEI VILLENA PETRER
- VS -
EXTREMADURA CÁCERES PH
2023-02-05 13:30 COVIRÁN CDU ATARFE - VS - UNIVERSITAT D’ALACANT VB 2023-02-05
13:30
COVIRÁN CDU ATARFE
- VS -
UNIVERSITAT D’ALACANT VB
2023-02-05 19:00 TAU CASTELLÓ - VS - CLUB OURENSE BALONCESTO 2023-02-05
19:00
TAU CASTELLÓ
- VS -
CLUB OURENSE BALONCESTO

Falta algun partit?

Si formes part d’Actívate Equipos i trobes a faltar alguna competició que vaja a tindre lloc pròximament, t’agrairíem que ens ajudares per a poder afegir-ho a la nostra llista.